Publicat 02 Oct 2019 | Reactualizat 16 Oct 2019 | Expiră 01 Nov 2019

Operator comenzi magazin piese auto

5 posturi

Candidatul ideal

Minim de cunostinte in domeniu, responsabilitate si seriozitate, capacitate de acumulare rapida a informatiilor, atentie distributiva, integrare pentru lucru in echipa.

Descrierea jobului

Posturile disponibile pentru operator comenzi piese auto sunt:
- procesator comenzi
- receptioner
- livrator
- ambalator
- casier

Responsabilitati generale operator comenzi piese auto:
- procesare pe calculator a comenzilor primite online sau la magazin
- verificarea produselor dintr-o comanda
- efectuarea disponibilitatii produselor dintr-o comanda
- trimiterea comenzii catre furnizori
- receptie si livrare marfa
- ambalare colete
- emitere si incasare facturi

Beneficii operator comenzi piese auto:
- scolarizare operator comenzi 3 luni
- salariu de baza garantat
- prima lunara de activitate
- prima lunara de vechime
- ore suplimentare platite dublu
- bonuri masa
- posibilitatea de a avansa
- sambata si duminica libera

Descrierea companiei

AUTOKARMA - piese auto import
Sediu central: Str. Magiresti 5-7, sector 1, Bucuresti
Magazine: Bucuresti, Constanta, Iasi, Buzau, Vaslui, Brasov, Oradea, Galati, Timisoara, Bacau, Piatra Neamt

Operator comenzi magazin piese auto  -  AUTOKARMA - piese auto import

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles