Publicat 23 Ian 2020 | Reactualizat 13 Feb 2020 | Expiră 22 Feb 2020

Manager de proiect în construcții civile

2 posturi
• Diplomă de inginerie civilă sau studii tehnice comparabile
• Atitudine antreprenorială, precum și gândire și acțiune comercială
• Asertivitate, lucru în echipă și abilități de comunicare
• Reziliență și flexibilitate
• Mod de lucru orientat către soluții
• Cunoștințe operare PC – MS Office
• Câțiva ani de experiență profesională în construcții civile
• Cunoașterea limbii germane, de preferat nivelul B1 • Controlul independent și gestionarea economică a proiectelor cu grad ridicat de complexitate
• Management independent și coordonarea mai multor echipe de lucru (șantiere)
• Persoana de contact pentru beneficiar, subcontractanți și angajați
• Responsabilitate pentru termenele de execuție, costuri și calitate
• Negocieri și atribuții contractuale independente
• Reprezentarea companiei în negocierile de achiziții și contracte cu subantreprenorii Noi, Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG, suntem o companie de construcții aspirantă, dinamică și în plină expansiune. Cu peste 60 de ani de experiență, ne situam printre companiile de succes din München. Principalul nostru domeniu de activitate este executarea de construcții noi la cheie și la roșu. Ne axăm în principal pe proiecte mari și pretențioase în segmentul construcțiilor civile.

Oferim:
• Muncă independentă și responsabilă într-o companie orientată spre viitor
• Ierarhii bine definite, procese de luare a deciziilor scurte și eficiente
• Remunerare atractivă, mașină de servici și pentru uz privat
• Un domeniu de responsabilitate versatil și foarte interesant, posibilitate de creștere în cadrul unei companii germane
• Activitate regională în zona München
• Cursuri de germană
• Locuință de servici pentru primele șase luni
Manager de proiect în construcții civile  -  Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles