Publicat 05 Mar 2020 | Reactualizat 26 Mar 2020 | Expiră 04 Apr 2020

INGINER ELECTROMECANIC-Salariul brut 10.000 lei

1 post

Candidatul ideal

  • Cunostiinte legate de partea de automatizari, partea electrica si partea mecanica;
  • Experienta intr-o fabrica de productie, industria alimentara;
  • Disponibilitate pentru munca in schimburi;
  • Abilitati de lucru in echipa, abilitati de comunicare, flexibilitate;
  • Capacitatea de a lua decizii in limita competentei si la momentul potrivit;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Executarea reparatiilor si remedierea defectiunilor aparute in timpul procesului de productie;
  • Interventii de urgenta la sistemele tehnice de natura electrica/ mecanica pentru buna functionare a utilajelor/ instalatiilor;
  • Participa la executia tehnologiilor de interventie asupra utilajelor, echipamentelor si instalatiilor din fabrica;
  • Analizeaza cauzele defectelor si defineste actiuni de prevenire ale acestora;
  • Asigura suport la realizarea proiectelor de instalari si punere in functiune;

INGINER ELECTROMECANIC-Salariul brut 10.000 lei  -  DON PEDRO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles