Publicat 07 Oct 2019 | Reactualizat 14 Oct 2019 | Expiră 15 Oct 2019

Inginer de vanzari materiale electrice

1 post
Expirat
Companie nationala de distributie materiale electrice.

SKREKIS ELECTRIC S.R.L., sediu din Romania, furnizor de aparataj electric de joasa tensiune, cabluri si conductoare , corpuri de iluminat ,

Inginer Vanzari material electrice pentru aparate si echipamente pentru instalatii electrice de joasa tensiune, cabluri si conductoare , corpuri de iluminat in Bucuresti ,

Candidatul Ideal:

Studii superioare tehnice constituie avantaj;
Abilitatii comerciale si de comunicare;
Cunostinte de operare PC (WORD, EXCEL, POWER POINT)
Cunostinte de limba engleza si optional greaca/germana
Experienta in domeniul vanzarilor de echipamente si instalatii electrice constituie un avantaj,
Posesor carnet de conducere B,
Autonomie si spirit de echipa , activ, onest, ordonat,

Descrierea postului:

Prospectarea si deszoltarea unui portfoliu de clienti (firme de constructii, electritieni-instalatori, firme de proiectare si instalatii electrice , clienti in mentenanta industriala,etc)
ofera suport tehnic-comercial pentru clientii din portfoliu;
elaborarea de oferte comerciale(alegerea produselor), negocierea si finalizarea contractelor comerciale
asigura prezentarea, promovarea si vanzarea produselor companiei
intretinerea relatiilor comunicare si colaborare cu departamentele companiei
indeplineste obiectivele de vanzari si incasari
Se ofera:

Posibilitatea de a lucra intro-o companie multinationala de prestigiu
Posibilitatea de a-si construi o cariera in domeniul electric,
Posibilitatea de a fi in permanenta la curent cu ultimele noutati in inginerie electrica,
Posibilitatea de avansare in structura firmei
Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tanar si ambitios,
Pachet salariat atractiv in functie de realizari.
Cei interesati sunt rugati sa trimita CV si scrisoare de intentie pana la data de 09.10.2019 la RO-075100, llfov, Sos. Odaii nr. 44 Otopeni, tel: 0728 11 6666 , 021 369 35 22, fax: 021369 35 20 e-mail: info@skrekis.ro

Oras de lucru Bucuresti
Nivel studii Absolvent
Department vanzari si achizitii
Permis conducere b
Nivel cariera entry level(< 2 ani) si mid-level (2-5 Ani)
Tip job Full time
Limbi straine engleza sau greaca
Salariu net nespecificat
Expirat
Inginer de vanzari materiale electrice  -  SKREKIS ELECTRIC S.K. SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles