Publicat 26 Sep 2019 | Reactualizat 22 Oct 2019 | Expiră 26 Oct 2019

Bookurier (Curier)

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.

Candidatul ideal

Căutăm un curier simpatic și descurcăreț care să ne ajute cu livrarea cărților în principalele clădiri de birouri din București.

Descrierea jobului

Cum ești tu?
- Vrei un loc de muncă serios, stabil, pe termen lung, cu program de lucru de L-V, de la 7:00 la 16:00 și cu un venit net de 2.700 lei/luna (2.400 lei salariu net + 300 lei bonuri de masa);
- O prezență plăcută și veselă printre prietenii și cunoscuții tăi;
- Ai permis de conducere și îți place să conduci;
- Ești rapid și nu obosești repede (jobul implică și efort fizic);

Ce vei face?
- Vei livra cărțile împrumutate de booksterii noștri în principalele clădiri de birouri din București;
- Vei merge să ridici comenzile cu cărți de la furnizorii noștri;
- Vei fi "omul de încredere bun la toate" și vei da o mână de ajutor oricând este nevoie;

Ce beneficii ai la Bookster?
- Un salariu lunar de 2.400 lei net;
- Bonuri de masă de 15 lei/zi;
- Abonament pentru mobil;
- Abonament premium la clinicile medicale Regina Maria și la săli de sport prin 7Card;
- Un mediu de lucru vesel;
- Cafea bună și ceaiuri aromate;
- „Healthy Bar” cu fructe proaspete, alune, migdale și alte semințe crude;
- Happy Hours și teambuildinguri.

Cum aplici?
Dacă visezi la un job stabil, într-un mediu prietenos, dă-ne un e-mail cu CV-ul tău la log@bookster.ro. Doar aplicațiile primite pe mail vor fi luate în considerare.

Despre job găsești mai multe detalii la www.bookster.ro/join

Bookster este biblioteca modernă care revoluționează modul în care citim.

Avem un model de afacere simplu: selectăm cele mai bune cărți din lume și le livrăm la biroul abonaților noștri. Lucrăm cu companii mari din toată țara, cum ar fi: Banca Transilvania, ING, BRD, Orange, IBM, Danone, Ernst&Young, etc. și lista crește în fiecare săptămână.

Suntem o echipă de antreprenori tineri, veseli și inspirați de o misiune comună: să inspirăm oamenii să își descopere visele și să le atingă.

Ai aplicat
Bookurier (Curier)  -  Bookster

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles